EUROTRANS – Dişli Geometrisi ve Dizaynı Eğitimi

Avrupa Güç Aktarma Organları Komitesi EUROTRANS, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan online sınıflar oluşturmak için birinci sınıf eğitmenlerimizle çalışmaya devam ediyor. 2021’de, EUROTRANS Dişli Tasarımı Eğitimi 18 Mayıs‘dan başlayarak üç hafta boyunca, sektörün önde gelen uzmanları tarafından canlı ve online sunumlarla gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

KOMATEK 2021 Fuarı Tarihleri ile İlgili Bilgilendirme

KOMATEK 2021 Fuarı 2-6 Haziran 2021 tarihine ertelendi: “Antalya Anfaş Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz KOMATEK 2021 Fuarının tarihleri, etkisini artıran pandemi süreci ve buna bağlı olarak getirilen ek kısıtlamalar neticesinde 2-6 Haziran 2021 olarak güncellenmiştir.” Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

MİB Üyeleri

MİB üye firmalarının bilgilerini, ürünlerini ve ürün kataloglarını, iletişim bilgilerini ve tanıtım filmlerini Üyeler sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

 

Bumatech 2021 Fuarları Hakkında Bilgilendirme

Metal İşleme Teknolojileri, Saç İşleme Teknolojileri ve Otomasyon Fuarlarını tek çatı altında buluşturan ve 7 salonda 40 bin m2 kapalı alanda, robotik sistemlerden 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılara, fiber lazer optik kesim makinelerinden CNC tezgâhlara kadar son teknoloji inovasyon ürünleri ile Kasım ayında kapılarını açmaya hazırlanan BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, 24 – 27 Kasım 2021 tarihine ertelendi. Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

MİB E-Bülteni

MİB E-Bülteni Sayılarını Okumak İçin Fotoğrafa Tıklayın

 
 

Makina İmalatçıları Birliği

 

Makina İmalatçıları Birliği Nedir?

Makina İmalatçıları Birliği (MİB), bünyesinde makine ve aksamı ile ilgili imalat yapan 200’e yakın firma bulunduran ve makine ve aksamının imalatı sektörünü temsil eden bir sivil toplum kuruluşudur. MİB, sektörün ve sektör paydaşlarının yurt içinde daha iyi tanınması ve yerli makine imalatçılarının pazar payını arttırması ile ilgili çalışmaların yanında yurt dışında da sektörümüzü temsil etmek; sivil, özel ve kamusal birçok platformda sektörümüz ve üye firmalarımız hakkında bilgi akışı sağlamak gibi hayati bir görevi de üstlenmiştir.

MİB bünyesindeki üyeler, güncel teknolojilerle kaliteli imalat yapan, güvenilir, sürekliliği olan ve marka imajı yaratma konusunda da başarılı firmalardır. Sermaye malı veya yatırım tipi makineler gibi zor ve teknoloji yoğun imalat konusunda üyelerimiz büyük bir üstünlük göstermektedir.

Makina İmalatçıları Birliği; gıda, paketleme, iklimlendirme sistemleri, takım tezgâhları (yatırım tipi makineler), ağaç işleme, plastik işleme, iş, inşaat makineleri, kaldırma-işleme endüstrileri ve benzeri alt sektörleri içeren çok geniş bir üye portföyüne sahiptir.

 

Üyeliklerimiz

 
 

MAKTEK Avrasya 2021 Fuarı Tarihleri ile İlgili Bilgilendirme

Makina İmalatçıları Birliği işbirliğiyle makine sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan MAKTEK Avrasya 2020 Fuarı31 Ağustos – 4 Eylül 2021 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul’da gerçekleşecek. Ayrıntılı bilgi için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

EMO-Milano 2021 Fuarı

Türkiye temsilciliğini Makina İmalatçıları Birliği’nin yaptığı EMO-Milano; takım tezgahları, ilgili donanımları ve teknolojileri kapsamında dünyanın en önemli ve en büyük fuarı. 4-9 Ekim 2021 tarihlerinde İtalyanın Milano şehrinde düzenlenecek olan fuarla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

WIN EURASIA 2021 Fuarı Tarihleri ile İlgili Bilgilendirme

5 ticari fuarın bir araya geldiği WIN EURASIA kapsamında, katılımcılar ve ziyaretçiler 360 derece imalat sanayini teşhir ve tecrübe etmek için benzersiz bir fırsata sahip olacak. Makina İmalatçıları Birliğinin de destekçisi olduğu WIN EURASIA Fuarı, kapılarını 10 – 13 Kasım 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açacak. Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Fuar Raporları

Makina İmalatçıları Birliğinin, katıldığı fuarlar hakkında hazırladığı Fuar Raporlarını görmek için tıklayın.