HİLALSAN MAKİNA ENDÜSTRİYEL ve TİCARET LTD. ŞTİ.

A: B. Kayacık Mahallesi K.O.S.B. Evrenköy Cad. No: 4 SELÇUKLU KONYA
T: +90-332-345 16 16
F: +90-332-345 16 21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقصات مسقلة مع ريديوسر، مكنة ثني، مقصات مسقلة مع اذرعة، مكنة ثني انابيب هيدروليك، مقص مع خرازة مدمج، مقصات هياكل وصاج، مقصات صاج بشفرة طويلة، مقصات صاج بشفرة قصيرة، مقصات حديد اسمنت، مقصات خرازة، مقص صاج خاص.

1984 yılında kurulan HİLALSAN, manûel sac makasları ile başladığı üretime, bu gün hidrolik kombine makaslar, redüktörlü giyotin makaslar, kollu giyotin makaslar, caka makinaları ve hidrolik presler ile devam etmektedir.

Müşterilerimize performansı yüksek makinalar sunabilmek için bilgisayar destekli tasarım programları sayesinde ileri teknoloji ile donatılmış üretim hatlarında, kaliteli ve yüksek hassasiyetli olarak imalatını gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne kadar ana hedefimiz; yatırımcı ve sanayiciye hassas kaliteli makinalar yapmak, satış sonrası güvenilir hizmet vermek ve kaliteyi en uygun fiyata sunmaktadır.

Firmamız dünya pazarlarında ''HİLALSAN'' markası ile hizmet vermekte olup bugün beş kıtaya ulaşmış, müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Hilalsan Makina, genç ve dinamik kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecektede bir çok başarıya imza atmayı hedef seçmiştir.

Kalite, güven, istikrar için HİLALSAN...


14436 kez görüntülenmiştir

الإعلانات