İMAŞ MAKİNA SANAYİ A.Ş.

A: Büyükkayacık Mah. 407 Nolu Sok. No: 8 SELÇUKLU KONYA
T: +90-332-239 01 41
F: +90-332-239 01 44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

المكنات التي قمنا بانتاجها تحت اسم ماركة ميلرال
التنظيف
* عازل القمامة استطاعة عالية
* عازل قمامة فيبرو
* قناة هواء
* إعصار احادي
* إعصار هوائي
* إعصار غبار
* عازل حجار
* مقشر تريور/قشر
* ممشط شعاعي
* مكنة التجفيف والغسل العامودي
* مكنة تاو كثيفة
* مكنة تاو كثافة زاوية
* مغنطيس انابيب
طحن
* صمام ملينيوم (صب)
* صمام ميلنيوم
* منخل مربع
* منخل مربع كبير
* عازل سميد سوبر سنس
* عازل سميد
* فرشاة قشرة
* كسارة سميد
* فرشاة طحين فيبرو
* مطحنة مع مطرقة
* مغذية فيبرو
* مكنة فيتامين
* مزيلة يرقات
نقل/تحويل
* رافعة
* حلزون
* حلزون انبوب
* قفل هواء منفاخ
* مضخة منفاخ
* طقطقة اتجاه هوائية
* ناقل تحويل بسلاسل
* فلتر غبار
* قفل هوائي
* مكنة ساق
* شفاط ضغط منخفض
* شفاط ضغط عالي
التعبئة
* خلاط طحين
* قبان تكييس
* صومع تفريغ فيبرو
* منخل فحص
* منخل فحص مع روتور
* موزع
الاتمتة
* قبان كفاءة
* قبان كفاءة
* مكنة ساق اوتوماتيكية
* تنظيم اوتوماتيكي
المكنات التي قمنا بإنتاجها تحت اسم ماركة كوتيرال
منصات مناشر بمفاصل
* منصة منشرة زاوية اتجاهين نصف اوتوماتيكية
* منصة منشرة نصف اوتوماتيكية
* منصة منشرة اوتوماتيكية كاملة
* منصة منشرة زاوية اوتوماتيكية كاملة
* منصة منشرة تحكم PLC اوتوماتيكية كاملة
منصات منشرة عواميد
* منصة منشرة عامودية هيدروليك نصف اوتوماتيكية
* منصة منشرة عامودية هيدروليكية نصف اوتوماتيكية منصة منشرة عامودية هيدروليكية اوتوماتيكية كاملة
* منصة منشرة تحكم PLC هيدروليكية عامودية اوتوماتيكية كاملة

Farklı sektörlerdeki birçok tesisi ile Türkiye’nin en dinamik gruplarından biri olan İttifak Holding bünyesinde, 1989 yılında kurulduk.

Kurulduğumuz günden bugüne, çeyrek yüzyıla yaklaşan tecrübemizle müşterilerimiz için anahtar teslim değirmen sistemleri üretiyor ve bu sistemleri MILLERAL markasıyla sunuyoruz. Deneyimli profesyonel kadromuz, uluslararası normlardaki iş alışkanlıklarımız ve güçlü sermaye yapımızla üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetler sürecini başarıyla yönetiyor; MILLERAL markasıyla dünyanın birçok ülkesinde anahtar teslim un, irmik ve mısır unu fabrikaları kuruyoruz.

Sektörün geleceğine dair planladığımız hedef ve projelerimizle kurumsal gelişimimizi her geçen gün güçlendirerek faaliyet gösterdiğimiz alanda, sadece makine değil; teknoloji, kalite, güven ve müşterilerimiz için konfor üretiyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi, birikim, deneyim ve sorumluluk bilinciyle, küresel ekonominin gereksinim duyduğu yeni teknolojiler geliştiriyor; üretim hızı ve standardizasyonu, üretim maliyetlerinin minimize edilmesi, enerji verimliliği en üst düzeyde olan etkin sistemlerin kurulması ve anında destek ihtiyaçları için çözümler sunuyoruz.

Sadece birlikte çalıştığımız kurumsal paydaşlarımıza değil, birlikte yaşadığımız herkese, dünyaya ve onun doğal dengesine de önem veriyoruz. Tıpkı kendi makine üretim sürecimizde olduğu gibi kurulumunu üstlendiğimiz fabrikalarda her zaman doğal dengenin korunmasını gözetiyoruz.

Gelecek nesillerle de paylaşacağımız bilinciyle, enerji kaynaklarımızı olabildiğince ekonomik kullanıyoruz. Bu doğrultuda hem enerji tasarrufu hem de sistem maliyetlerinin ucuzlatılmasını sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Böylelikle iş ortağı olarak algıladığımız müşterilerimize, sistem mühendisliğinin yanında “sistem etkinliği” prensibiyle de hizmet veriyoruz. Bu sayede, sunduğumuz değirmen diyagram, projelendirme, üretim, montaj ve devreye alınma dahil tüm sistemlerin kalitesini, sistem etkinliği ile birleştirmiş oluyoruz. Bu alandaki başarımız, müşterilerimizin aldığı üretim kalite ödülleri ile kendisini gösterdikçe, daha iyisini yapmak için motive oluyoruz.

Uluslararası ticari etiğe uygun rekabet edebilirlik prensibiyle üretimini gerçekleştirdiğimiz etkin sistemleri, geniş bir coğrafi yelpazede çok sayıda ülkeye taşıyoruz. Global ölçekte üretim ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmenin, etkin insan kaynakları yönetimi ile istikrara kavuşacağının farkındalığıyla ve tüm çalışanlarımızla birlikte, takımdaşlık ruhunun mutlululuğu ve huzuruyla çalışıyoruz.

Koşulsuz müşteri tatmini ve kalite artışı hedeflerine ulaşabilmenin, tüm çalışan kadrosunun stratejik yönetim anlayışını dikkate alması ve benimsemesiyle mümkün olacağının bilinciyle hareket ediyoruz. Bu açıdan, tüm çalışanlarımız için birlikte öğrenme yollarının açık tutulmasını sağlayacak ve onları “artık farklı bir şeyler sunmaya yönlendirecek” biçimde yeni çalışma trendlerini oluşturuyoruz.

Deneyimli teknik kadromuz ile küresel ölçekte üretim yapan bir kuruluş olarak; pazarlama ekibimizin üstün performansıyla Orta Asya’dan Amerika’ya, Afrika ülkelerinden Türki Cumhuriyetlere kadar dünyanın birçok bölgesine Milleral markalı değirmen sistemlerini taşımaya devam ediyoruz. Sıkı sıkıya bağlı olduğumuz müşteri memnuniyeti ilkesi, insan kaynaklarına yaptığımız doğru yatırımlar ve bilgi birikimimizle, iş ortaklarımız için katma değer yaratıyoruz. Pazardaki yenilikçi konumumuzu devamlı kılmak hedefi ile hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz.


19634 kez görüntülenmiştir

الإعلانات