K-M KÜMSAN MAKİNA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

A: Birlik Organize Sanayi Bölgesi Batı Cad. No: 1 TUZLA İSTANBUL
T: +90 216 593 04 00
F: +90-216-593 13 28

روافع وحيدة الجسر
روافع مزدوجة الجسر
روافع وحيدة السكة
روافع بوابة
روافع مع جسر
روافع مع فرجار
مجوعات الرفع
أنظمة النقل والرفع الخفيف
روافع صيانة الأبنية
روافع المواني
روافع رفع السفن
روافع أرضية
شرائط كهربائية - أنظمة نقل الطاقة
فرامل كهرومغناطيسية
فرامل الكتروهيدروليكية
لوحات ناقلة
رافعات شوكية
مكنات صف مع بطارية ويدوية
منصات عمل العمل ورفعهم
روافع مع سلاسل كهربائية
رافعات كهربائية وميكانيكية
ساحبات سلاسل
هياكل حديد صلب

1973 yılından bu yana kaldırma ve taşıma sistemleri konusunda müşterilerine en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlarla vermeyi hedefleyen KM Kümsan Vinç Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. İstanbul Tuzla’da 10.000 m2’lik kapalı alanda en yeni imalat teknolojilerine sahip makine parkıyla çalışmalarına devam etmektedir. 2006 yilinda başladığı kurumsal yapılanma projesi kapsamında, kaldırma ve taşıma makineleri sektöründe hizmet veren firmalarını (KM Kümsan Vinç Sistemleri ve Çelikbilek Kaldırma ve Taşıma Sistemleri) Çelikbilek Grup çatısı altında toplamaya başlamıştır.

Geçmişten bugüne kadar çizgi ve kalitesinden ödün vermeden ilerleyen KM Kümsan Vinç Sistemleri; ceraskal, halatlı ve zincirli vinçler, tek kirişli gezer köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, monoray vinç, ex- prof vinçler, tekne taşıma vinci, vinç kaldirma atasmanlari, özel uygulamalar ve çelik konstrüksiyon imalati konusunda yaptigi çalismalarin yani sira bu ürünlerin ithalat ve ihracatini da yapmaktadir. Sahip olduğu kalite belgeleri ve imalat sertifikalarina uygun şekilde ürettiği vinç sistemleri dünya standartlarinda olup, dünyanin 21 farkli ülkesinde basariyla çalismaktadir.


KM Kümsan vinç sistemleri için, imalat kalitesi kadar sevkiyat ve satis sonrasi hizmet kalitesi de büyük önem taşımaktadir. KM Kümsan vinç olarak, tüm vinçlerinize özel ihtiyaç ve taleplerinize uygun montaj, servis, yedek parça, periyodik bakim, fenni muayene ve modernizasyon hizmeti saglamaktadir.


Kaldirma is kolunda dünyanin önde gelen gruplarinin global çözüm ortagi olan KM-Kümsan Vinç Sistemleri, insaat, otomotiv, enerji,tekstil,lojistik, demir- çelik, dayanikli tüketim, havacilik ve gemicilik sektörü, tersaneler, hidro- elektrik santraller, alüminyum endüstrisi, çimento, ambalaj, cam, döküm, makine, prefabrik yapi, maden, plastik, taahhüt vs. çogu sektöre 40 yili askin süredir hizmet vermektedir.


14417 kez görüntülenmiştir

الإعلانات