SARMAK MAKİNA KOMPRESÖR POMPA SAN. ve TİC. A.Ş.

A: Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Celal Bayar Bulvarı No: 39 SARIÇAM ADANA
T: +90-322-394 55 04
F: +90-322-394 38 39

ضواغط هوائية
* ضواغط براغي فوق الخزان
* ضواغط مع براغي
* ضواغط مع براغي بضبط دورة
* ضواغط مع براغي متنقلة
* ضواغط مع براغي من دون زيت
* ضواغط اسطوانية
* ضواغط تيربو

المعدات
* مجففات هواء مضغوطة
* فلاتر هواء مضغوط
* خزانات هواء مضغوط
* وحدات عكس نوع الجدار
* وحدات اعادة كسب الحرارة المدمجة
* اجهزة تفريغ كثافة الكترونية
* اجهزة عزل الزيت/الماء

النظام والخدمات
* انظمة اتمتة الهواء المضغوط
* خدمات هندسة الهواء المضغوط
* الخدمات بعد البيع

SARMAK KOMPRESÖR, ALMANYA'DA ÖĞRENİM GÖRMÜŞ, İDEALİST, GİRİŞİMCİ, GENÇ BİR MÜHENDİSİN SANAYİCİLİK HAYALİNİN GERÇEĞE DÖNÜŞMÜŞ HALİDİR. TURGAY SARACOĞLU ALMANYA'DA EDİNDİĞİ BİLGİ VE TECRÜBEYLE, MEMLEKETİNDE BİR MAKİNA ÜRETİCİSİ OLMAK ADINA 1975'TE YOLA ÇIKTI. KENDİ ŞEHRİNDE İŞ İMKANI SAĞLAYARAK KURDUĞU FABRİKAYI BUGÜNLERE GETİRDİ.

SARMAK'IN FARKI, EN İYİ MAKİNAYI ÜRETME AZİM VE TUTKUSUNU SENELERDİR YÜKSEK ETİK DEĞERLER ÇERÇEVESİNDE DEVAM ETTİRMESİDİR. DÜRÜSTLÜK, SAMİMİYET VE ADALET, ÇALIŞANLARI İÇİN ORTAK DEĞERLERDİR. GÜVENE DAYALI İSTİKRAR, MÜŞTERİLERİ VE TEDARİKÇİLERİYLE OLAN İLİŞKİLERİNDE BELİRLEYİCİDİR.

SARMAK, 40 YILI AŞKIN SÜREDİR BİR MAKİNA ÜRETİCİSİ OLMANIN YANI SIRA BİR MÜHENDİSLİK, DANIŞMANLIK VE HİZMET FİRMASIDIR. MÜŞTERİLERİNİN İHTİYAÇLARINI DOĞRU TESPİT EDER, SATIŞTA VE SATIŞ SONRASINDA EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÖZENLİ VE HIZLI HAREKET EDER. BU ESNADA EN İLERİ TEKNOLOJİDEN VERİMLİ ŞEKİLDE YARARLANARAK SÜREKLİ KENDİNİ YENİLER.

SARMAK'IN VAROLUŞ SEBEBİ VE FELSEFESİ; HİZMET VERDİĞİ KURULUŞLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRARAK BAŞARILARINA KATKIDA BULUNMAK, BU SAYEDE HER ZAMAN GÜVENİLİR VE SAYGIN KALMAKTIR.


15861 kez görüntülenmiştir

الإعلانات