TİMSAN TAAHHÜT İMALAT MONTAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.

A: Eyüp Sultan Mahallesi Kartopu sok No:7 SANCAKTEPE İSTANBUL
T: +90-216-527 42 70
F: +90-216-364 33 63

وسائل نقل المرضى
* عربة تقديم الطعام
* عربة التنظيف
* عربة الصيانة
* برج مراقبة المرور الجوي
* سلالم الركاب
* ناقل
* عربة الماء والصرف الصحي
* جرار سحب الامتعة والطيارة
* عربة الامتعة
* عربة نقل الحاوية
* عربة نقل الالواح
* عربة تغيير عجلة الطائرة
* عربة غسل الطيارة
* عربة حل ثليج الطيارة
* ناقلة هيلوكبتر
* حديد سحب الطائرة
* عربة نقل وتحميل الاوزان

Timsan 1982 yılında havalimanı ve uçak yer hizmet aracı üretimi ile mekanik ve elektrik taahhüdü yapmak için İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız 2002 yılı başında sahip olduğu tecrübe ve oturtmuş olduğu imalat ve hizmet kalitesi ile ISO 9001:2000 kalite güvence sistemi belgesi almıştır. Bunu takiben ürünlerine ayrı ayrı TSE ve CE belgeleri almıştır.

1982 yılında sadece Türkiye de Türk Hava Yolları, İstanbul Hava Yolları, Çelebi Hava Servisi ile başlayan süreç bugün Avrupa, Asya, Afrika da 30 temsilcimiz ile Asya, Afrika ve Avrupa çapında 41 ülkeye yapılan ihracat ile Timsan bir dünya markası olmuştur.

Havalimanı ve uçak yer hizmet aracı üretim sektöründe; palet ve konteyner taşıyıcı,bagaj arabası, konveyör, loader ,yolcu merdiveni, hastanakil aracı, ikram aracı, su ve fosseptik aracı, de-icing aracı, bakım platformu, hava trafik kontrol kulesi,
uçak ve kargo çekme traktörleri dahil 40’dan fazla farklı yer hizmet aracı ve bir çok ekipmanın, tasarım-imalat-kalite kontrol-satış ve satış sonrası servis/bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Mekanik ve elektrik taahhüt işlerinin büyümesi inşaat taahhüdüne girmeyi de gerektirdiğinden 1988 yılında inşaat firması kurulmuş ve inşaat işleri ile havalimanı ve uçak yer hizmet aracı üretimi birbirinden ayrılmıştır. İnşaat firmamız anahtar teslimi endüstriyel binalar yapmaktadır. Bugüne kadar 30’dan fazla fabrika binası ile 4 adet uçak hangarı inşaatını gerçekleştirmiştir.

Imalatını yapmadığımız bazı yer hizmet araçlarının dünya çapında tanınmış markaları da 1994 yılında kurduğumuz 3. şirketimiz kanalıyla müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca uçak ve kargo çekme traktörleri üreten 4. firmamız 2010 yılında kurulmuştur.

Timsan bugün yaklaşık 110’den fazla personeli ve 1000 den fazla taşeron/tedarikçisi ile Türkiye de ve yurtdışında kendini kabul ettiren bir marka olmuştur.


17331 kez görüntülenmiştir

الإعلانات