UMAR MAKİNA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

A: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 28/3 ÜMRANİYE İSTANBUL
T: +90-216-466 47 07
F: +90-216-415 47 41

 

جميع عبوات الأغذية المعدنية من 250 غرام لغاية 30 لتر، دلاء مخروطية، انتاج مكنات من اجل العبوات ذات الزوايا والعبوات المعدنية الخيالية وتأسيس تأسيسات الإنتاج وتسليم المفتاح. خطوط جذع عبوات اوتوماتيكية، خط اغطية قاعية اوتوماتيكي كامل، مكنة تغطية من اجل الدلاء المخروطية، تأسيسات طبع معادن مستخدمة، توفير مواد مساعدة من اجل انتاج التنك.

Umar Makina 1972’ de İstanbul Eminönü’ nde kuruldu. Üretim hayatına Türkiye’ deki ilk Dikiş Kaynak Makinesini üreterek başladı. Bu tarihten sonra da teneke kutu üreticilerinin istekleri doğrultusunda ürün gamını geliştirerek bugün 30’ dan fazla makine çeşidi ile yarı otomatik veya tam otomatik makineler üreten, anahtar teslim teneke kutu üretim tesisleri kuran, ayrıca metal ambalaj sektöründeki bilgilerini müşterilerine danışmanlık hizmeti ile aktaran bir firma haline geldi.

Öncelikle Türkiye piyasasında başladığımız satışlarımız 1978’ de ilk kez yaptığımız ihracat ile yurtdışına da taştı. Şuanda 30’ dan fazla ülkede yurtdışında yaklaşık 250, yurtiçinde 150 firmaya 5000’ den fazla makine satışı gerçekleştirdik Bu ülkeler arasında Yunanistan, Mısır, Suriye, Rusya, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Tunus, Lübnan, İsrail, Endonezya sayılabilir.

Umar Makina’ nın çalışma prensibi Teneke Kutu üreticileri ile stratejik iş ortağı olabilmek ve üretim ile ilgili tüm sorunları ve ihtiyaçlarında danıştıkları ilk adres olabilmektir. Bu şekilde müşterilerimiz ile birlikte kendimizi daha müşteri odaklı geliştirebileceğimize ve gerçekten ihtiyaç duyulan makineleri üreteceğimize inanıyoruz.

İlk hedefimiz öncelikle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. İhracat ağırlıklı bir firma olmak ve 35 yıldan fazla bir süre ticaret hayatına devam edebilmek için üretimde ve kullanılan malzemelerde kalitenin önemini çok iyi anladık. Çünkü biliyoruz ki her geri dönen makinemiz hep itibarımızı zedeleyecekti hem de bize daha büyük masraflar çıkaracaktı.

2 ve 3 parçalı kutular, kova kutuları, fantezi kutular ve kapak üretim makinelerinde, matbaa makinelerinde kendi üretimimiz olan makineler ve 2.el makineler ile satış ve satış sonrası hizmetleri ile ticaret hayatımıza devam ediyoruz.

Metal ambalaj ile ilgili her türlü konuda yanınızdayız…


15766 kez görüntülenmiştir

الإعلانات