BURSA METAL – SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARLARI HAKKINDA

Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Makina İmalatçıları Birliği (MIB) ve Takım Tezgâhları Sanayici ve İş Adamları Derneği (TİAD) işbirliğinde, KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin değerli destekleri alınarak 30 Kasım – 3 Aralık 2017 tarihleri arasında;

 

  • BURSA METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI 16. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, El Aletleri, Pnömatik ve Hidrolik Fuarı
  • BURSA SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI 9. Uluslararası Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayiler Fuarı gerçekleşecektir.

 

Makine sektörüne yön veren “Bursa Endüstri Zirvesi” adı altında, Kalıp Avrasya Fuarı ve Otomasyon Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenen Fuarlar, imalat endüstrilerinin tüm süreçlerini bir kez daha Tüyap Bursa çatısı altında topluyor.  Kaliteli üretim ile birlikte uluslararası pazarlarda markalaşma yolunda ilerleyen makine sektörüne yönelik düzenlenen Bursa Endüstri Zirvesi Fuarları,   7 ayrı salonda,  40 bin m2 alanda, 25 ülkeden 512 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 44 ülkeden ve yurtiçinden 50’nin üzerinde ilden gelen 39.965 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan Fuarlar dev bir sektör buluşması haline geldi.

 

Bu yıl da makine satışlarına yapacağı etki ile hem Bursa hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacak zirve, son teknolojinin ziyaretçi ile buluştuğu son nokta olması ile de dikkat çekmektedir. Hidrolikten pnömatiğe, sac işleme teknolojilerinden kalıp yan sanayisine, iş güvenliğinden makine otomasyonuna kadar geniş ürün grubu ile dikkat çeken Fuarlar, makine sektörünün dünyaya açılan kapısı olmaktadır.

 

Kıtalar arası ticari köprülerin kurulmasını sağlayan Bursa Endüstri Zirvesi, geçtiğimiz yıl Almanya, Azerbaycan, Bosna - Hersek, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Cezayir, Çin, Fas, Fransa, Filistin, Güney Kore, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İtalya, Japonya, Karadağ, Kosova, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Romanya, Pakistan, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Sudan, Suudi Arabistan, Tayvan, Tunus, Türkmenistan, Ürdün ve Yunanistan’dan davetli iş adamlarına ev sahipliği yaptı.  

 

Ayrıntılı Bilgi İçin;

KOSGEB tarafından desteklenen fuar hakkında daha detaylı bilgi almak için www.bursametalisleme.com, www.bursasacisleme.com ve www.tuyap.com.tr  web siteleri ziyaret edilebilir.

 

Ziyaret Saatleri;

30 Kasım - 2 Aralık 2017 tarihlerinde 10.00 – 19.00 saatleri arasında,

3 Aralık 2017  (son gün)  tarihinde ise 10.00 – 18.30 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

 

Online Davetiye İçin www.bursametalisleme.comwww.bursasacisleme.com

 

TÜYAP BURSA FUARCILIK A.Ş.

Tel: +90 224 211 50 81 – 89 (pbx)

E- mail: tuyapbursa@tuyap.com.tr