BARKOM GRUP SONDAJ MAK. ve EKİP SAN. TİC. A.Ş.

A: Anadolu Bulvarı No: 204 Aşağı Yahyalar Mahallesi Yenimahalle ANKARA
T: +90 312 385 60 50
F: +90 312 385 35 75

 

 

 

 

Sondaj Ekipmanları

Karotiyerler ve Yedekleri
Tijler ve Muhafaza Boruları
Elmas ve Vidye Ürünler
Aksesuarlar

Zemin Etüt Ekipmanları

SPT
Shelby Tüp
SPT Şahmerdan
Auger
Kauçuk ve Mekanik Pakerler
Jet Grouting Ekipmanları

Makine Grubu

Sondaj Makineleri
Çamur Pompası
Çamur Karıştırıcı
Taşınabilir Sondaj Makinaları
Karot Kesme Makinesi
Kaya Delgi Ekipmanları

Üstten Darbeli Delici Ekipmanlar

Delik Dibi Ekipmanları
Delici Tabancalar ve İntegral Matkaplar
Kırıcı Tabancalar ve Uçlar
Tricone Rock Bit

Kimyasallar ve Ölçüm Cihazları

AMC Sondaj Kimyasalları
Çamur Ölçüm Cihazları
Tij Yağları
Reflex Kuyu Ölçüm Cihazları

Tahkimat Ekipmanları

IBO Bulon
Umbrella Kemer Sistemi

Barkom, müşterileri için yüksek kalite sondaj ekipmanları üretmek ve mesafe gözetmeksizin hızlı ve kesintisiz hizmet vermek vizyonuyla Ankara’da kurulmuştur. Bu hedefe ulaşmak için Barkom, ISO 9001:2008 standartlarına uygun kalite kontrol sistemi denetiminde piyasadaki en iyi hammaddeyi kullanarak üretim yapmaktadır.

Barkom, wireline ve düz takım karotiyerler, tijler, muhafaza boruları, elmaslı ve vidye ürünler, aksesuarlar gibi birçok ürünüyle Türkiye’nin elmaslı sondaj ekipmanları konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmasıdır.

Kendi ürünlerinin yanı sıra Barkom, Hanjin D&B Sondaj Makinelerinin yetkili distribütörüdür ve Türkiye’de 40’tan fazla Hanjin sondaj makinesi çalışmaktadır. Ayrıca, Fordia (Elmaslı Ürünler), Reflex (Kuyu Ölçüm Cihazları), AMC (Sondaj Kimyasalları), Jet-Lube (DişYağları), Gonar & Seko Drill Co. Ltd. (Delik Dibi Ekipmanları ve Kaya Delgi Ürünleri) firmalarının da Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Ürün yelpazesini bu firmalarla genişleten Barkom, 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye ihracat yapan bir firma olmayı başarmıştır. Barkom zengin stoğuyla hem sondaj ekipmanlarını hem de yedek parçalarını müşterileri için en hızlı şekilde temin eder.

Barkom, yalnızca sondaj ekipmanları üretmek ve satmakla kalmaz, ayrıca müşterilerin satış sonrası teknik desteğini de sağlar. Barkom, satış sonrası destek konusunda, uzman kadrosuyla ve teknik servisiyle her türlü soruna 24 saat içerisinde müdahale edebilmektedir.


18245 kez görüntülenmiştir

Ankündigungen