NİK MAKİNA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

A: İkitelli O.S.B. Tümsan 1 Sanayi Sitesi 5. Blok No: 14 İkitelli İstanbul
T: +90-212-485 88 71
F: +90-212-485 88 62

 

 

 

 

Standard-Punktschweißmaschinen
Maschinen in Sonderherstellung
Schweißmaschinen
Transformatoren

Akdeniz Makina 1991 yılında Yusuf Uğuz tarafından şahıs şirketi olarak kurulmuştur. kuruluş amacı dijital elektronik punta makinaları, alın punta kaynak makinaları, galvano redresörleri, şarj redresörleri, voltaj regülatörleri, kaynak makinaları , gazaltı kaynak makinaları ve punta makinası trafoları imalatı yapmaktır. Akdeniz makina 1996 yılında ltd.şti. olmuştur.

Firma akdeniz makina ltd.şti. olarak yoluna devam etmekte olup: ikitelli organize sanayi bölgesi atatürk oto sanayi sitesi 21.sokak no:620 küçükçekmece/istanbul adresinde faaliyet göstermektedir.

Akdeniz makina ltd.şti. 2000 yılından beri yurt içi fuarlarına 2004 yılından beri yurt dışı fuarlarına katılarak yurt içi ve yurt dışında tanıtım yapma yoluna gitmektedir.Akdeniz makina bünyesinde akdeniz , oğuz , silmer olarak üç değişik marka bulundurmaktadır. akdeniz makina gelişmelerini sürdürerek yoluna devam etmektir.

FİRMA KALİTE POLİTİKASI

Firmanın misyon ve vizyonuna yakışır bir şekilde oluşturulan firma kültürü ile kalite üretilmez yaşanır ilkesi doğrultusunda sürekli iyileştirme çalışmalarıyla kalitenin bir yaşam felsefesi olarak uygulanmasını sağlamaktır.

Ürün portföyünü; maliyet zaman bileşkesi çerçevesinde, sektörel yeniliklerde öncü uygulamalarla geliştirerek, müşteride optimum fayda hedefine ulaşıp, müşterilerinin üründen ve hizmetten beklediği performansı, maksimum seviyeye çıkartmaktır.

TAAHHÜT

FİRMA’NIN ürün güvenirliliğinin sağlanabilmesi için Kalite Yönetim Sistemi’nin kurulması, devamlılığının sağlanması ve sürekli gelişim içinde olmasını taahhüt eder.

Bu amaçla, yan sanayinin tespiti ve denetlenmesi, prosesin kontrol altında tutulması, ulusal ve uluslar arası standartlara ve müşteri şartnamelerine uyum sağlanması, ürün ömrü boyunca satış sonrası servis hizmetlerinin verilmesi ve tüm bu işlemlerin kayıtlar ile izlenebilirliğinin sağlanması garanti altına alınacaktır.FİRMA Kalite Yönetim Sistemi uygulamaları ile müşteriye sunduğu her üründe ve hizmette müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamayı kabul eder.


15530 kez görüntülenmiştir

Ankündigungen