ÖZKOÇ HİDROLİK MAKİNA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

A: Ömerli Mah Hadımköy İstanbul cad. No:196 HADIMKÖY-ARNAVUTKÖY İSTANBUL
T: +90-212-550 48 06
F: +90-212-550 46 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warmpressen: Pressen für Bakalite, Melamin, Harnstoff,Gummi, Kompositpressen für vulkanisierte Bremsbacken, Kaltpressen: Form-, Tiefzieh-, Transfer-, Glasmosaik-Pressen, Pressen in Sonderherstellung

Ülkemizde 40 yıl, hidrolik makine imal etmenin kazandırdığı gurur, mutluluk ve tecrübe ile yeniliklerimizle bilinen ÖZKOÇ kalitesi ve dayanıklılığında ısrarlıyız.

CAD, CAM ve CAE sistemler, malzeme bilimi, inanılmaz seviyelere ulaşan imalat hızları ve mühendislik-işletmecilik perspektifleri, yeni bin yılda yanlızca bu trendi ve araçlarını takip eden ve en etkili biçimde kullanılan organizasyonların ayakta sağlam kalacağını ve başarılı olcaklarını bildirmekte.

Biz preslermizi bu trendler ışığında güncelletirecek araçlara yatırım yaparak en uygun, ekonomik, hızlı ve verimli presleme çözümleri geliştirerek büyüyoruz. Bilgisayar destekli animasyonlar tasarım çalışmalarımızda önemli yer tutmaktadır.

Hidrolik presler üreten ÖZKOÇ belirtilenler presleri standart olarak üretmesinin yanında, çoğunlukla müşteriye özel çözümler üreten bir firma olarak tanınmıştır.


18378 kez görüntülenmiştir

Ankündigungen