VARLIK MAKİNA SANAYİ İÇ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

A: Ömerli Mahallesi Seciye Sokak No:2 Arnavutköy ARNAVUTKÖY İSTANBUL
T: +90-212-798 26 25
F: +90-212-798 26 29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anlagen für Bauchemikalien, Dosierung, Kohlensiebung, Kalklöschung und -verpackung, Sandaufbereitung und -mahlen, Kettenförderlifte, Puder- und Flüssigkeitsmischer, Hammermühle, Verpackungseinheiten , Schneckenförderer , Bunker, Zuführer, Luftverschlüsse, Vibrationsmotoren , Pulverisierer, Brecher, Jet-Puls Zyklonfilter mit Wasservibration, Silos, Förderbänder, Vielschichtige Siebe, Transport mit Luft, Erzanreicherungsvorrichtungen, Dehnungsmaschinen.

VARLIK MAKİNA LTD.ŞTİ.1976 yılından beri maden, kimya ve yapı kimyasalları sektöründe kullanılan makinaların imalatında Türkiye de öncü sayılmış, başarılı uygulamalarıyla da sektörde her zaman tercih edilen bir firma olmuştur.
Anahtar teslimi bütün tesis taahüdlerini, komple makine ve elektriksel ekipmanların imalat ve montajını yaparak yerine getiren Varlık Makine yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile her yeni uygulamada teknik vizyonunu biraz daha geliştirerek her zaman ileri gitmeyi hedeflemiştir. Bundan dolayı VARLIK MAKİNA bütün dünyada, bu tür tesis taahüdlerin de sistemi oluşturan tüm ekipmanları kendi bünyesinde imal eden(elektrik-otomasyon dahil) sayılı firmalar arasındadır.


15964 kez görüntülenmiştir

Ankündigungen