YETER MAKİNA MÜH. TAS. İML. OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

A: 100.Yıl Bulvarı 1229.Sk. No:6-8 OSTİM ANKARA
T: +90-312-354-06-36
F: +90-312-385-07-58

 

 

Özel Amaçlı Makinalar
Hidrolik Sistemler
Konveyör Sistemler
Mekanik Sistemler
Ürün Test Sistemleri
Ağır Vasıta Araç Servis Ekipmanları

Ankara Ostim OSB’de 1990 yılında kurulan Yeter Makina, talaşlı imalat amacıyla kurulduktan kısa bir süre sonra parça üretimi ve mekanik sistem üretimine geçti. Yıllar içinde edindiği sektör deneyimi ve AR-GE çalışmaları sonucunda özel amaçlı makine ve ekipman üretimine odaklandı.

Yeter Makina, bugün daha çok teknoloji kullanan, üretimde otomasyon ve estetiğe değer veren,sistemlerin bir kısmını değil tamamını yapan, ihtiyaca göre uygun çözümler sunan bir firmadır. Üretimin yanı sıra test, montaj, sevkiyat ve yazılıma yönelik de hizmet veren Yeter Makina, sistem tasarımı ve anahtar teslimi proje yapma yeterliliğine sahiptir. Zaman içerisinde değişen ihtiyaçlara yönelik revizyon hizmeti firma tarafından sunulmakta olup, ürünlerin test ve denetimini de kendisi yapmaktadır.

Yeter Makina bugün 700 m² kapalı alanda hizmet vermekte olup, ISO 9001: 2008 kalite belgesi sahibidir. Ayrıca 2014 yılından bu yana otomasyon teknolojisi tedariki, endüstriyel kontrol, mesleki eğitim ve öğretim programları konusunda dünya devi olan FESTO ile sistem partnerliği yürütmektedir.


7881 kez görüntülenmiştir

Ankündigungen