Makina İmalatçıları Birliği'nin üyesi olduğu EuroTrans ve bu üst kuruluşa üye diğer dernekler, Güç Aktarma Sistemleri konusunda çeşitli kurs ve seminerler düzenlemektedirler. Ülkemizden de bu konuda faaliyet gösteren firmalar veya ilgililerin çeşitli uzmanlık seviyelerine göre katılım gösterebileceği bu eğitimler Avrupa;'nın çeşitli kentlerinde çoğunlukla İngilizce dilinde, Almanca ve İtalayanca olarak düzenlenmektedir.

Buradan ulaşabileceğiniz listeden, güç aktarma sistemleri eğitimlerinin başlangıç ve bitiş tarihleri, eğitim seviyesi ve eğitim konularına ulaşabilirsiniz.

EruoTrans'ın organize ettiği, 21-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Almanya'da ve İngilizce dilinde gerçekleşecek "İleri Düzey Dişili Geometrisi ve Dizaynı"  eğitimi için detaylı program ve başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlgili eğitime katılım göstermek için Makina İmalatçıları Birliği'nden Artun BÖLGEN'e ulaşarak detaylı bilgi edinebilir ve eğitimlere kayıt yaptırabilirsiniz. Dışarıdan katılıma tamamıyla açık eğitimler için ön kayıt yaptırılması zorunludur. Eğitim bedelleri ise ilgili dernek tarafından belirleniyor olup bu konuda indirim imkanımız bulunmamaktadır.

Ülkemizde bu tip organizasyonlar, talep olması halinde MİB tarafından düzenlenebilir. Toplu şekilde (min. 10 kişi) alacağınız eğitim içeriğine dair talebiniz doğrultusunda bu tip bir eğitim ile ilgili olarak Makina İmalatçıları Birliği'nden Artun BÖLGEN ile iletişime geçebilirsiniz.