Rusya’nın başkenti Moskova’da 14-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında bu yıl 19.’su düzenlenecek Metalloobrabotka Fuarı için kayıtlar başladı.

Rusya’nın en büyük metropolü olan Moskova, etki alanı ile birlikte yaklaşık 18 milyon kişinin yaşadığı Moskova bölgesi Rusya’nın en güçlü ekonomisine sahip bölgesi olarak öne çıkıyor. 12 milyon kişilik nüfusu ve finans merkezi olması özelliğiyle, düzenlenecek fuarın Rusya’nın metal işleme teknolojileri konusunda en büyük fuarı olmasına yardımcı oluyor.

Expocentr fuar merkezinde, Stankoinstrument  (Rusya Takım Tezgâhları İmalatçıları Birliği) işbirliğinde düzenlenecek olan fuar için bu yıl da MİB, Türkiye’den gelecek katılımcılara bedelsiz hizmet sunmaya devam edecek.

2017 yılında yaklaşık 40.000 metrekarede açılan fuara 31.000 kişinin üzerinde gelen ziyaretçileri ağırlayan fuarın bu yıl daha fazla ilgi çekmesi bekleniyor. Makine konusunda en önemli ihracat pazarlarımızdan biri olan Rusya, metal işleme teknolojileri konusundaki en önemli fuarı ile Türkiye’den gelecek katılımcıları davet ediyor.

 

Fuar Konuları:

  • Dövme Presleri, Sac İşleme Makineleri
  • Takım Tezgâhları, Uçlar ve Takım Tutucular
  • Ölçme sistemleri
  • Metal İşleme Makineleri
  • Hassas Aletler
  • Düzenleme ve Kontrol Teknolojileri
  • Kaynak Teknolojileri

 

Fuar için belirlenen bedeller aşağıda bilgilerinize sunulmuş olup, MİB fuar organizasyonu tarafından belirlenen bu bedeller dışında hiçbir hizmet ücreti almadan Türkiye’den firmalara hizmet verecektir.

Bölüm

Fiyat / m2

Açık Alan

200 Euro

Forum

330 Euro

Diğer Alanlar

300 Euro

 

Katılım Ücreti: 450 Euro

Sigorta Bedeli : 1,5 Euro / m2

Fuar Tanıtım Videosu:

Fuar web sitesi için: http://www.metobr-expo.ru/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fuar hakkında sorularınız için lütfen MİB merkez ofisinden Artun BÖLGEN ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.