İNTERSONİK MAKİNA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

A: Hadımköy Mah. Atatürk Cad. Sanayi Bölgesi Alpaslan Sok. No:7 ARNAVUTKÖY İSTANBUL
T: +90-212-771 35 42
F: +90-212-294 93 53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Промышленные моечные машины, Установки для мытья транспортных средств, Шлифовальные станки, Установки для заправки масла-Фосфатирования-Окраске, Облицовочные установки, Услуги по ультразвуковому ремонту, Катафорезные и Анафорезные процессы, Оборудование и установки для гальвано-электрического покрытия

Türkiye'de konusunda ilk ve öncü olan firmamızın yurtiçi ve dışında 1000'i aşkın sanayi kuruluşunda 2500'ü aşan makine ve tesisi mevcuttur.
Endüstriyel parça temizliği, fosfatlama, kaplama tesisleri ve tam otomatik yüzey işlem hatları imalatımız firmamız deneyimli makina, kimya ve elektrik mühendisleri tarafından müşteri ihtiyaçları doğrultusunda projelendirilmekte, imalatı yapılmaktadır.
Bu projelerde, ihtiyaçlar doğrultusunda proses geliştirme, doğru ve ekonomik makina seçimi, uygun kimyasalların tespiti ve kullanımı firmamız garantisindedir.
Kaliteli ürün imalatı ve satış sonrası teknik destek ve servis hizmetimiz TSE ve ISO 9001 belgelerimiz ile desteklidir.
Firmamız, yaklaşık 50 şirket çalışanı ile 3000 m² kapalı, 2000 m² açık alanda yaptığı yıkama - galvano kaplama tesisleri - proses kimyasalları ile Türkiye'de lider konumdadır.


16922 kez görüntülenmiştir

Объявления