ŞAFAK MAKİNA YEDEK PARÇA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

A: Tem Yanyolu, Eyüp Sultan Mahallesi, Yücedağ Cad. Sandalcı Sok. No:8 34885 Samandıra, SANCAKTEPE İSTANBUL
T: +90-216-311 79 50
F: +90-216-311 79 54 & 55

Продукция машиностроения
Трубы и шланги
Балансировочные клапаны
Выхлопные тормоза
Воздушные фильтры
Гидравлические рулевые колеса
Производственные линии
Коннекторы и крепежные элементы
Специальные части для двигателей и клапанные
механизмы
Пневматические поршни
Части для радиаторов, вентиляторов и кондиционеров
Компрессоры для коммерческих транспортных средств
Вакуумный насос
Топливные и тормозные трубы

ŞAFAK MAKİNA Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş 1955 yılında Sayın Fethi ÇATALAY tarafından İstanbul'da kurulmuştur Tek torna tezgahı ile 1955 yılında başlayan üretim, 1979 yılında Dündar ÇATALAY, Serdar ÇATALAY ve Erdal ÇATALAY ile ikinci jenerasyonun devreye girmesi sonucunda gelişme ve büyüme sürecine girmiştir. ŞAFAK MAKİNA A.Ş. 1998 yılında İstanbul Samandıra' daki 10.500 m 2 kapalı alan üzerine kurulmuş yeni fabrikasına taşınarak entegre bir tesis haline gelmiştir. Düzce organize sanayi bölgesinde 24.000 m2 kapalı alana sahip fabrikanın inşaatı da henüz devam etmektedir.

Firmamız tüm dünya otomotiv ve traktör ana sanayilerine 1000' in üzerinde farklı ürün üretmektedir

Fabrikamızda yüksek ve düşük basınçlarda çalışan bağlantı elemanları, boru hortum kompleleri, klima, yakıt ve fren boru kompleleri, ticari araç kompresörleri, fren egzost klapeleri, özel motor parçaları ve piyano grubu kompleleri, Ford transit V184 projesi vakum pompa üretimi yapılmaktadır.

Firmamız CNC Talaşlı İmalat, Boru Büküm Makina parkları ve Dövme, Kaplama destek tesisleri ile müşteri beklentileri doğrultusunda üretim yeteneğini geliştirmeye devam etmektedir. Mühendislik çalışmaları ile tasarlanan ve üretilen makinaları yalnızca kendi kullanmayarak, dünya piyasasına kendi teknolojisini sunmaktadır.Bunun en güzel örnekleri CNC boru büküm ve uç şekillendirme makinalarıdır.


17474 kez görüntülenmiştir

Объявления