SARMAKİNA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

A: Osmangazi Mahallesi Kanuni Sokak No:12 DARICA KOCAELİ
T: +90-262-653 90 82
F: +90-262-653 90 89

 

 

 

 

 

 

 

Стальные катушки- Стальные Катушки типа SMD - Стальные Катушки типа SMM- Стальные Катушки типа SMЕ- Стальные Катушки типа SMD-Н- Стальные кабельные барабаны типа SMC - Стальные Катушки типа SMЕ- Стальные Катушки типа SMВ- Стальные Катушки типа SMS сталь - Оборудование для стальных катушекМашины- Разматыватели провода- Моталки для провода- Машины для перевода провода- Ленточные фильтрыИзделия для электромеханической промышленности- Производство шин- Изоляция проволоки

SARMAKİNA Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye nin lider Bakır Tel üreticisi SARKUYSAN Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 1991 yılında İstanbul da kurulmuş olup, Gebze deki 6.700 m2 kapalı, toplam 16.000 m2 alanı olan tesislerinde faaliyet gösteren bir mühendislik, imalat ve taahhüt şirketidir.

SARMAKİNA, Yurt içi ve Yurt dışı pazarlarda, özellikle tel ve kablo sektörüne makine tasarım ve imalatı, anahtar teslimi projeler ve çevre koruma teknolojileri konularında başarıyla hizmet vermektedir.

SARMAKİNA Yönetimi, Bakır ve demir dışı metaller sektörü ile makine, elektrik ve çevre teknolojileri alanlarında geniş bilgi birikimine haiz deneyimli yönetici ve mühendislerinden oluşmaktadır.


12733 kez görüntülenmiştir

Объявления