DİSPA DÖKÜM MAKİNA PETROL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

A: Başköy Mah..İzmiryolu Cad..No: 43/3-B NİLÜFER BURSA
T: +90-224-494 12 85
F: +90-224-494 10 86

 

ŞERİT TESTERELER
- Otomatik Açılı Kesim Şerit Testereler
- Yarı Otomatik Şerit Testereler
- Döner Tablolu Şerit Testereler
- Otomatik Şerit Testereler
DAİRE TESTERELER
- CNC
- Manuel Makineler
- Otomatik Mengeneli Makineler
- Yarı Otomatik Makineler
PEDALLAR
- Taşımasız Pedallar
- Taşımalı Pedallar
DAYAMA SİSTEMLERİ
- Otomatik Dayama

1990 yılında Bursa da kurulan DİSPA Döküm Makine Ltd. Şirketi ilk olarak faaliyetine çeşitli döküm işleri ile başlamıştır.

Daha sonraki yıllarda üretimine başlamış olduğu daire ve şerit testere kesim makineleri ile müşterilerinin isteklerini ön planda tutarak üretmiş olduğu makineleri yurt içi ve yurt dışında oluşturmuş olduğu bayilikler aracılığı ile satmaktadır.

Firmamız üretmiş olduğu ürünlerde kaliteyi ön planda tutması, uluslar arası normlara uygun imalat anlayışı, satış sonrası teknik destek, uygun fiyat, zamanında yedek parça hizmetleri ile faaliyetlerine emin adımlarla devam etmektedir.Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 1952 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şu anda 12.000 m2’si kapalı, toplam 24.000 m2 alan üzerinde 25 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi Eksantrik Presler, 160 ton ile 1000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantrik Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi Hidrolik Presler, 250 ton ile 500 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan, kemik eklemli form pres üretimi de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Üretimini yaptığımız presler ile başlıca; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. işlemleri yapılmaktadır.
Tüm ürünlerimiz iki yıl süre ile garanti kapsamımızda olup müşterilerimize uzun süreli servis ve yedek parça garantisi verilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti verilerek müşteri talepleri doğrultusunda özel presler ve özel projeler üretilmektedir. Vizyonumuz sınırsız müşteri memnuniyeti olup, ürünlerimizde “Mamul Mesuliyet Sigortası” bulunmaktadır.
Dirinler Sanayi Makinaları Endüstri ve Ticaret A.Ş.. , Dirinler Makina Sanayii’nin bünyesinde kurulmuştur. Dirinler Sanayi Makinaları, CNC Torna Tezgahı, CNC Dik İşlem Tezgahı, CNC Model İşleme Merkezi, Çift Kolonlu CNC İşleme (Freze) Merkezi üretmektedir. Daha fazla bilgi için www.drinns.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Ürünlerimiz, öncelikli olarak Avrupa ülkeleri olmak üzere olarak Almanya, Hollanda ve Fransa’dan, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Yeni Zelanda’ya kadar uzanan geniş bir yelpaze içinde yaklaşık 50 ülkeye ihraç edilmektedir
Lupamat Makina Sanayi A.Ş, 1968 yılında hava kompresörü üretmek amacıyla kurulmuştur. Ayrıca kompresörlerin iç pazarda pazarlanması ve satışı amacıyla Kompaş Sanayi ve Ticaret A.Ş adıyla bir firmamız mevcuttur. Toplam 12.000 m2 alanda (6.000 m2’si kapalı) faaliyet gösteren ve “Lupamat” markası adı altında pistonlu/vidalı hava kompresörleri üreten fabrikamız başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadır. Daha fazla ilgi için www.lupamat.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Dirinler Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 1974 yılında dökme demir parçalar üretmek amacıyla kurulmuştur. Toplam 25.000 m2 (16.000 m2’si kapalı) alanda yıllık 12.000 ton kapasite ile Rüzgar Enerji Sanayi, Gemi İnşa Sanayi, Ağır Makina Sanayi için büyük ve ağır parçalar, Otomotiv Sanayi için pres kalıpları ve 3500 mm çapa kadar valf ve pompa üreten firmamız başta Avrupa olmak üzere birçok ülkeye kaba veya işlenmiş olarak ihraç etmektedir. Daha fazla bilgi için www.dirinlerdokum.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Dirinler Turizm, Liman İşletmeciliği, Seyahat, İnşaat, Akaryakıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Dirinler Döküm tarafından 07.07.2010 tarihinde Levent Marina’yı da bünyesine alarak faaliyete başlamıştır. Dirinler Şirketler Grubu’na bağlı olarak işletim hakkı satın alınan Levent Marina, grubun en genç şirketidir. Levent Marina tesisleri; marina, liman, teknik hizmetler, akaryakıt ve güvenlik hizmetlerinin verilmesi ile birlikte alışveriş ve eğlence merkezi olarak da kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için www.leventmarina.com.tr internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


12529 kez görüntülenmiştir