E-MAK MAKİNA İNŞAAT TİCARET ve SANAYİ A.Ş.

A: Simge Tesisleri M. Fuat Kuşçuoğlu Caddesi No: 75 Yunuseli OSMANGAZİ BURSA
T: +90-224-248 90 71
F: +90-224-248 88 72

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Teslim Asfalt ve Agrega Üretim Asfalt Plentleri.
-Kapalı Sistem Agrega Kırma, Eleme ve Besleme Plentleri (SimgeChallenger).
-Asfalt (RAC) Geri Dönüşüm Plentleri.
-Dik Milli Kırıcılar.

E-MAK 1977'den bu yana faaliyet gösteren Simge Group'un genç ve dinamik bir üyesidir. Başlangıçta Simge Grup Şirketleri'nin, özellikle yaptıkları asfalt üretimi ve uygulamalarında ihtiyaç duydukları makineleri üretmek üzere kurulan E-MAK kısa sürede kendi özgün teknolojisini oluşturdu.

E-MAK yaptığı tasarım ve üretimlerindeki yenilik ve değişiklikleri öncelikle Simge Group Şirketleri'ne ait farklı işyerlerinde gerçek kullanım şartlarında test edip geliştirir ve sonrasında sektöre sunar. Bu özel avantaj bir çok yeni buluş ve tasarımın kaynağını oluşturmaktadır.

Simge Challenger asfalt plentlerine entegre edilerek enerji tasarrufu sağlayan CO2 emisyonlarını azaltan tamamen kapalı agrega hazırlama sistemi olarak kendi alanında bir çığır açmıştır.

Kopenhag Eurobitum&Eurasphalt Kongresindeki inovasyon oturumunda yapılan sunum ile otoritelerin takdirini ve ilgisini toplamıştır. Bunu, mevcut geri dönüşüm sistemlerinden tamamen farklı bir teknolojiye sahip, sıcak geri dönüşüm konusunda yeni bir icat olan RATech Triangle Asfalt Geri Dönüşüm Sistemi izlemiştir.

E-MAK tarafından sektöre gururla sunulan her yeni teknoloji, enerji tasarrufu ve çevre adına dünya için bir değerdir. E-MAK yürüttüğü AR-GE faaliyetlerini üniversitelerden ve TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu) tan aldığı bilimsel ve teknik katkılar ile desteklenmektedir.

Yalın ve kolay taşınabiilir asfalt plentlerinden, tam entegre metropol asfalt fabrikalarına kadar geniş ürün yelpazesiyle ihracat ağırlıklı çalışan E-MAK her dönemde müşteri beklentisinin üzerine çıkma hedefi ile çalışmaktadır.


15905 kez görüntülenmiştir