NACE MAKİNE SANAYİ A.Ş.

A: 1. Organize Sanayi Bölgesi Ahi Evranosb Mah. Osmanlı Cad. No:16 SİNCAN ANKARA
T: +90-312-267 00 39
F: +90-312-267 18 44

• Komple (Sabit & Seyyar) Kırma-Eleme-Yıkama-Stoklama Tesisleri
• Her Türlü Malzeme Nakil Ve Stoklama
• Montaj Hatları İçin Özel Konveyörler
• Beton Santralleri. (Mobil & Sabit)
• Özel Tartım Ve Dozajlama Tesisleri
• Sondaj Kulesi Ve Çamur Tankları

Ülkemizin madencilik, inşaat, endüstriyel tesis ve makina üretimi konusunda öncü kuruluşu olan NACE, 1952 yılında faaliyete başlamıştır.

NACE, şirketler topluluğu şeklinde faaliyetlerini sürdürmekte olup, üretim faaliyetleri NACE Makina Sanayi A.Ş. pazarlama ve satış faaliyetleri ile yurtdışı temsilcilik hizmetleri ise NACE Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

NACE’nin standart üretim programı, inşaat, yol ve madencilik sektörlerini ilgilendiren makina ve tesisleri kapsamaktadır.

NACE’nin üretim programında, tüm dizaynları kendisine ait ve aşağıda başlıklar halinde gösterilen yüzlerce makina çeşidi vardır.

- Komple (Sabit veya Seyyar) Kırma-Eleme-Yıkama-Stoklama Tesisleri
- Her Türlü Malzeme Nakil ve Stoklama Tesisleri
- Yeraltı ve yerüstü dökme malzeme konveyörleri
- Montaj hatları için özel konveyörler
- Komple modern Beton Üretim Tesisleri (Elektronik-Bilgisayarlı).
- Özel Tartım ve Dozajlama Tesisleri

Ayrıca çeşitli endüstriyel sektörler için mühendislik hizmetleri dahil komple veya kısmi anahtar teslimi üretim tesislerinin yapımı, taahhüt konularımızın kapsamı içindedir. Çağdaş teknolojik gelişmelere uygun, TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Belgeli makina üretimi yapan kuruluşumuz dinamik, tecrübeli, uzman teknik kadroya ve modern, geniş makina parkına sahiptir.

NACE’nin bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerin yanında sağladığı satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetlerinin de büyük payı vardır. Yurtiçi satışlarımız dışında, yürütülen yoğun ihracat faaliyetleri sonucu, Orta Doğu, Kuzey Afrika ülkeleri, Rusya, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa’da birçok ülkeye yaklaşık 400 tesis ihraç edilmiştir.

NACE; üretim konusuyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözebilecek uzman, teknik kadroya, bilgi birikimine sahiptir. Bu kadro çağın teknolojik yeniliklerine uygun olarak etüt, proje, üretim ve işletmeye alma safhalarında size yardımcı olmaya hazırdır.


12030 kez görüntülenmiştir