SAĞLAM METAL SANAYİ TİCARET A.Ş.

A: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesi 4. Blok No: 42-44 İkitelli Küçükçekmece İSTANBUL
T: +90-212-671 23 31
F: +90-212-549 59 75

Soğuk İş Çelikleri, Sıcak İş Çelikleri, Plastik Kalıp Çelikleri, Bakır Alaşımları, Alüminyum Alaşımları, Sert Metaller, Isıl İşlem, İşleme ve Taşlama, Özel Malzeme Tedariki

SAĞLAM METAL iki malzeme grubunda faaliyet gösterir.

1) Özel Çelikler
Takım çelikleri ve paslanmaz çelikleri de içine alan bu grubu başta Dörrenberg olmak üzere konularında tecrübeli üreticilerden sağlamaktayız.

2) Bakır Alaşımları
Bu alaşım grubu Çayırova da kurulu olan kendi tesislerimizde üretilmektedir.Kuruluşumuzdan bu yana, bu iki malzeme grubunu kalıp, makine ve takım üreticilerine birlikte sunmamız müşterilerimiz tarafından ilgi ile karşılanmıştır. Aynı zamanda bu alaşım gruplarında kullanıcıya pratik bilgiler sağlayan kitaplarımızın da olması şirketimizi müşterilerimizin gözünde farklılaştırmıştır. Bu hizmetimizi daha da yaygınlaştırmak için BOLOKUR adlı yayınevimizi de kurmuş bulunmaktayız.

130 kişilik bir organizasyondan oluşan SAĞLAM METAL de 19 Metalürji Mühendisi, 3 Makine Mühendisi çalışmaktadır. Müşterilerimizi sürekli olarak dolaşan 9 satış mühendisimiz bulunmaktadır. Gebze tesislerimizde ayrıca bir İSG uzmanı, bir hekim ve bir çevre danışmanı da görev yapmaktadır.Toplam yedi değişik noktadan siz sanayicilerimize hizmet etmekteyiz.


11218 kez görüntülenmiştir