TİSAN MEKANİK SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

A: Pelitli Köyü Mercan Sokak No: 11 GEBZE KOCAELİ
T: +90-262-751 10 09 & 50
F: +90-262-751 40 60

 

Gezer Köprü-Portal-Monoray-Pergel-Derik Vinçler, Yer Vinci, Sarsak Götürücüler & Besleyiciler, Ocak Şarj Arabaları, Bantlı Konveyörler, Elevatör, Helezon Götürücüler, Manyetik Separatörler, Bantlı Besleyiciler, Kanca, Silo & Bunkerler, Mixerler, Hidrolik Kavramalar, Elektromanyetik Frenler, Redüktörler, Dişli Kutular, Çelik Konstrüksiyon, Kablo Toplama Tamburları, Kablo Arabaları, Akım Barası, Mermer Blok Devirme, Vinç Kontrol Kabinleri, Vinç Yürütme & Kaldırma Grupları, Magnetik Kaldırıcı

Firmamız 1978 yılında küçük bir atölye olarak ; vinçler ve kaldırma makineleri için parça imalatına İstanbul – Hasanpaşa ’ da başlamıştır. Geçen zaman ile birlikte gelişmesini sürdürerek , vinç ekipmanları üretimine geçmiş ve bugünkü yapısının ilk temelleri o tarihte atılmıştır.

1988 yılında İstanbul – Samandıra’daki fabrika binasına geçişi ile birlikte faaliyet konusunu genişleterek öncelikle vinçlerin ve kaldırma makinelerinin komple olarak üretimine başlamış , projelendirme ve diğer dizaynlar konusunda çalışmalarına yoğunlaşarak kendisini geliştirmiştir.

1992 yılında ise Mısır , Filistin , İsrail ,Lübnan, Ürdün gibi Ortadoğu ülkelerinden Cezayir , Kuveyt , Nijerya , Suudi Arabistan gibi Afrika ve Arap ülkelerine Kazakistan , Rusya gibi Asya ülkelerinden Bulgaristan , Yunanistan gibi Avrupa ülkelerine , çok geniş bir yelpaze’ye ihracata başlamıştır.

1996 yılında alınan kararlar çerçevesinde firmanın 2000’li yıllara gerek üretim hacmi ve kalitesi gerekse kurumsal yapısı ile hazırlıklı ve sağlıklı girebilmesi amacı ile yatırım ve gelişim programı uygulamaya sokulmuş olunup bu bağlamda ISO çalışmalarına da start verilmiştir.

2002 yılında ise bugün halen faaliyetini devam ettirmekte bulunduğu İstanbul – Tuzla daki fabrikasına taşınmış olup hem üretim hacmini genişletmiş hem de üretim çeşitliliğini arttırmıştır.

2006 yılında ise daha önce kazanmış oldu Marka Tescil hakkını yeni logosu ve yeni üretim alanında tekrar elde etmiş olup kurumsallık adına önemli bir adım atmıştır.

Tisan Mekanik 2007 yılı içerisinde koymuş bulunduğu hedeflere ulaşmak ve tüm çalışanları ile birlikte kurumsallaşma ve gelişimini sürdürerek önümüzdeki yıllarda müşterilerine çok daha iyi hizmet verebilme azmi ve gayretindedir.


9865 kez görüntülenmiştir