TOBA REDÜKTÖR ve MAKİNA SANAYİ A.Ş.

A: Oğlanağası Yol Kavşağı No: 178 Yeşilköy TORBALI İZMİR
T: +90-232-857 00 50 & 60
F: +90-232-857 00 17
Gösterilecek sonuç bulunamadı.

Helisel Redüktör
Sonsuz Vidalı Redüktör
Planet Redüktör
Spiral Yemlik
Demir Bükme Redüktörü
Menfez Redüktörü

Redüktör sanayisinde 30 yılın vermiş olduğu bilgi ve tecrübesiyle Muzaffer SERT tarafından 1989 yılında kurulan Toba Redüktör A.Ş. 2000 li yıllarda yenilenmiş kadrosu, güçlü ve çağdaş yatırımlarıyla sektöründe hızlı bir atağa geçmiştir.
İmalat sanayisinin kalbi durumunda bulunan bu sektörde konumu itibariyle Türkiye’ye yeni boyutlar getirmiştir.Gerek yapısal değişimi üretimindeki kalitesi ve verimliliği ile bu konuda faaliyet gösteren bir çok firmaya örnek olmuştur.
Üretim kalitesinin arttırılması, ekonomik ve verimli redüktör üretiminin devamı için çalışan personelin eğitimi Toba Redüktör için olmazsa olmaz şartlardan biridir. Bu sebeble Toba Redüktör tüm personeli için periyodik olarak eğitim seminerleri düzenlemektedir.
Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan şirket anlayışı ile Toba Redüktör Türkiyenin her bölgesine dağılmış bayilikleri ile satış öncesi ve satış sonrası her türlü teknik servisi ve sonsuz yedek parça teminini 24 saat içinde vermektedir.
Ürün kalitesini günün koşullarına uygun olarak sürdüren Toba Redüktör ürün yelpazesini Min. Nm50 – Max. Nm – 7500 değerler arasındaki standart tip ve özel tasarım redüktörleri ile genişletmiştir.
Şu anki üretiminin yarısını iç piyasaya diğer yarısını yurtdışına ihrac etmekte olan Toba Redüktör modern tezgah yatırımlarını arttırarak dış Pazar hacmini ve ihracat yüzdesini her yıl genişletmektedir.
Toba Redüktör gelişmiş teknolojisi ve uzman kadrosuyla ülke sanayisine hizmet vermekten gururludur.


9830 kez görüntülenmiştir