WIN EURASIA-2020

            Makina imalat sanayiinin tüm bileşenlerini bir arada sunarak, sektöre yıllardır önemli hizmetler vermekte olan WIN EURASIA fuarı ile yapılan iş birliği kapsamında, 1 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılacak sözleşmelerde 12. ve 14. salonlarda MİB üyesi firmalara özel indirimli fiyatlar ile stant yerleri seçiminde öncelik uygulanacaktır.

           Katılımcı olmak isteyen üye firmalarımızdan stant alanı (m²) talepleri toplanarak, MİB Hollerinin ürün gruplarına göre genel planlaması yapılacaktır. Amacımız daha etkin ve verimli bir fuar organizasyonu sağlamaktır.

           Ön başvuru/talep sonrasında 1 Ağustos 2019'a kadar karşılıklı mutabakat çerçevesinde firmalarla görüşülerek, plan üzerinde stant konumları belirlenecek ve alan uygunluğu doğrultusunda revizyon yapılabilecektir.

           
WIN EURASIA 2020 çatısı altında biraraya gelecek fuarlar:
1. CeMAT EURASIA - Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme, İç Lojistik ve Lojistik Fuarı
2. IAMD EURASIA - Entegre Otomasyon ve Hareketli Sürücü Sistemleri Fuarı
3. Industrial Energy Systems EURASIA - Uluslararası Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Fuarı
4. Metalworking EURASIA - Uluslararası Sac İşleme, Metal Kesme ve Şekillendirme Teknolojileri Fuarı
5. Surface Technology EURASIA - Uluslararası Yüzey İşleme Teknolojileri Fuarı
6. Welding EURASIA - Uluslararası Birleştirme, Kaynak ve Kesme Teknolojileri Fuarı
7. ComVac - Basınçlı Hava ve Vakum Teknolojileri Özel Alanı

Ayrıca katılımcılar oranında ve 30.000 TL üst limit ile Ticaret Bakanlığı’nın fuar teşviklerinden yararlanabilmektedir.


İletişim ve Bilgi İçin:

Hamit ÖZARAS-HF TURKEY-PROJE DİREKTÖRÜ
Metalworking, Welding, Surface Technologies +
90 212 334 6914

Saniye ATAK-HF TURKEY-PROJE DİREKTÖRÜ
CeMAT +90 212 334 6956

Baran ÖZDEK-HF TURKEY-PROJE MÜDÜRÜ
Metalworking, Welding, Surface Technologies +90 212 334 6905

 

 

Değerli Katılımcılarımız, Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Hannover Fairs Turkey olarak 2020 yılı Mart ayı için planladığımız WIN EURASIA fuarımızı erteleyerek 18 - 21 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştireceğimiz bilgisini paylaşmak isteriz.

CORONA (COVID – 19 ) Virüsü ile ilgili ülkemizde bu yönde bir tehlikeye rastlanmamış olmasına karşın, dünya genelinden fuarımızda katılımcı olarak yer alacak firmaların, beraberinde ticari bağlantılar kurmak üzere dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden fuarı ziyaret edecek sektör profesyonellerinin de bir bölümünün yoğun talepleri doğrultusunda, Deutsche Messe’nin Türkiye iştiraki Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. olarak, söz konusu kararı almış bulunuyoruz.

WIN EURASIA yı destekleyen derneklerimiz, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizden gelen talepler ve gerçekleştirmiş olduğumuz yoğun görüşmeler neticesinde, tüm sektörün yaşadığı endişeleri biz de paylaşıyoruz.

Öte yandan, Türkiye’nin, İran, Çin Anakarası ve İtalya ile olan karşılıklı uçuş seferlerinin iptal olması söz konusu kararı vermemizde belirleyici unsurlar arasında yer almıştır. Söz konusu ülkelerin yanı sıra, fuarımızı ziyaret etme arzusu içinde olan gerek Türkiye, gerekse dünya genelinden önemli sektör temsilcileri de Corona Virüsünden kaynaklı tedirginlik yaşadıklarını belirterek fuarı ziyaret etme noktasında duydukları çekincelerini dile getirmişlerdir. Her ne kadar fuarımızın ertelenmemesi yönünde de bir kısım talepler gelmiş olsa da, katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin büyük çoğunluğu WIN EURASIA Fuarının farklı bir tarihe ertelenmesini talep etmiştir. Söz konusu talep sektör dernekleri tarafından da desteklenmiştir.

Katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, tüm iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman önceliğimiz olup, fuar alanında bu yönde aldığımız tüm önlemler ve kısa bir süre önce gerçekleştirdiğimiz açıklamalarımızda da yer verdiğimiz tüm sağlık önerilerine karşın, çoğunluğun talep ve beklentilerine karşı kayıtsız kalmamız mümkün değildir. Bu doğrultuda verdiğimiz erteleme kararının herkes için en doğru ve uygun karar olduğuna inancımız sonsuzdur.

Tüm katılımcı ve potansiyel ziyaretçilerimize ve aynı zamanda değerli basın mensuplarımız detaylı bilgilendirme e-posta vasıtası ile ayrıca gerçekleştirilecektir. Eş zamanlı olarak tüm medya da bilgilendirilecektir.

Corona Virüsünün yılın ilk yarısında tetiklediği küresel ekonomik zorluklar göz önüne alındığında, yeni fuar tarihimiz 18 - 21 Haziran 2020’nin büyük fırsatlar getireceğini öngörüyor ve yeni tarihin tüm katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz açısından son derece değerli iş bağlantıları ve yılın ilk yarısı tamamlanmadan önce önemli ticari hacim yaratması açısından en doğru zaman olduğuna inanıyoruz.

Saygılarımızla,

Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş.