Metal İşleme Teknolojileri, Sac İşleme Teknolojileri ve Otomasyon Fuarlarını tek çatı altında buluşturan BUMATECH – Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, 7 salonda 40 bin m2 kapalı alanda, son teknoloji ürünleri ile 14 – 17 Aralık 2022’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Makine sektöründe önemli şehirler arasında yer alan Bursa, önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Makina İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliğinde Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından ve Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD), KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile düzenlenen BUMATECH – Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, 14 – 17 Aralık 2022 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Yerli Makinenin Gücünü Gösterecek

Sektördeki gelişmeleri yakından incelemek ve yerli makine üretimin gücünü görmek isteyenler için bir fırsat niteliğinde olan BUMATECH – Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, işletmelerin rekabet gücünü arttırırken ülke ekonomisine de önemli katkılar sunuyor. 7 salon 40 bin m2 kapalı alanda, makine üreten makinelerdeki teknolojik gelişmeler sergileniyor.  

Sektöre yeni pazarlar sunmak için pazarlama ağını genişleten BUMATECH – Bursa Makine Teknolojileri Fuarları, önemli iş bağlantılarına ev sahipliği yapmak, yeni pazarlara açılmak ve mevcut pazar paylarını arttırmak isteyenler için etkin bir ticaret platformu olmanın yanı sıra üretimdeki en son yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı bir proje olacak. 

BUMATECH Hızla Büyümeye Devam Ediyor

BUMATECH – Bursa Makine Teknolojileri Fuarları 2021 yılında, 350 firma ve firma temsilciliği katılımıyla 63 ülkeden 32.248 profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirdi. Bir önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısında %55 oranında artış yaşanan BUMATECH Fuarı’nda, 2021 yılı ziyaretçilerinin %96’sı fuardan memnun kaldığını belirtti. 

400’e yakın firma, firma temsilciliği ve markanın katılımı ile gerçekleşecek olan BUMATECH 2022 Fuarı’nı, 35 bine yakın sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. Şimdiden 41 ülkeden online ziyaretçi kaydının alındığı fuarda bu yıl da bir önceki yıl elde edilen başarıların devam edeceği şimdiden görülüyor. 

Sektörlerin Vazgeçilmez Adresi BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarları

2021 yılında düzenlendiği 4 gün boyunca 55,2 milyon dolarlık rekor satış ve fuar sonrası 24 milyon dolarlık sipariş ile büyük bir ticaret hacmi oluşturan BUMATECH Fuarı bu yıl da sektörlerin odak noktası konumunda. Yalnızca Türkiye’den değil Almanya, Azerbaycan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Gürcistan, İran, Mısır başta olmak üzere 50’nin üzerinde ülkenin Makine Sanayi, İmalat Sanayi, Sac İşleme, Asansör İmalatı, Metal Ürünleri Sanayi, Kalıp Sanayi, Döküm Sanayi, Metal Demir Çelik Sanayi, Otomasyon, Yapısal Çelik sektörleri yanı sıra çok çeşitli sektörlerden ziyaretçiler 4 gün boyunca ticaretin merkezinde olacak. 

BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarları adı altında eş zamanlı olarak düzenlenen Fuarlar;

  • BURSA METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI  20. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Robotik Teknolojiler ve Yan Sanayiler Fuarı
  • BURSA SAC İŞLEME TEKNOLOJİLERİ FUARI 13.Uluslararası Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri Fuarı,
  • OTOMASYON FUARI 2022 Bursa 19. Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Makine Otomasyonu Fuarı

Eş zamanlı gerçekleşecek olan bu 3 fuarın sinerjisinden doğan büyük ticaret hacminden payınızı almak, aradığınız teknoloji, ürün ve hizmetleri bir arada değerlendirme fırsatı yakalamak ve firma temsilcileri ile birebir verimli görüşmeler yapmak için online davetiyenizi web sitemizden alabilirsiniz.

Online Davetiyenizi Oluşturmak İçin Tıklayın.