Makina İmalatçıları Birliği’ne Yeni Üyelik Başvuruları

by Said Dağlı

Makina İmalatçıları Birliği olarak, bünyemizde makine ve aksamı ile ilgili imalat yapan 200’ü aşkın firma bulunduruyor ve makine ve aksamının imalatı sektörünü temsil eden sivil toplum kuruluşu olma misyonunu devam ettiriyoruz.

Genel Sekreterimiz Zülfikar Kılıç ve Genel Sekreter Yardımcımız Ahmet Özkan, Makina İmalatçıları Birliği üyesi olmak için başvuruda bulunan firmaları üretim tesislerinde ziyaret ettiler.

Kılıç ve Özkan, üyelik başvurusunda bulunmuş olan ve 2004 yılından beri Sakarya’da kaynak teknolojisi, kaynak otomasyonu ve makine imalatı konularında hizmetler sunan 2K Welding firmasını ziyaret ettiler. 2K Welding Genel Müdürü Kadir Beyanal ve Genel Koordinatörü Hamit Beyenal’in ev sahipliğinde firmanın üretim tesislerini gezen sekretaryamız firmanın sunduğu ürün ve hizmetleri yerinde inceleme fırsatı buldu. Kadir Beyanal ve Hamit Beyanal Beyefendilere ev sahiplikleri için teşekkür ederiz.

Genel Sekreter Yardımcımız Ahmet Özkan, yine üyelik başvurusunda bulunmuş olan ve 1954 yılından beri Aydın’da faaliyetlerini sürdüren HAUS Santrifüj Teknolojileri firmasını ziyaret etti. HAUS firmasının üretim tesislerini ziyaretimizde ev sahipliği yapan Stratejik Planlama Koordinatörü Berk Dicle ve İcra Kurulu Başkanı Hakkı Gözlüklü’ye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

MİB Üyesi Olmak

MİB bünyesindeki üyeler, güncel teknolojilerle kaliteli imalat yapan, güvenilir, sürekliliği olan ve marka imajı yaratma konusunda da başarılı firmalardır. Sermaye malı veya yatırım tipi makineler gibi zor ve teknoloji yoğun imalat konusunda üyelerimiz büyük bir üstünlük göstermektedir.

Makina İmalatçıları Birliği; gıda, paketleme, iklimlendirme sistemleri, takım tezgâhları (yatırım tipi makineler), ağaç işleme, plastik işleme, iş, inşaat makineleri, kaldırma-işleme endüstrileri ve benzeri alt sektörleri içeren çok geniş bir üye portföyüne sahiptir.

Makine sektöründe Türkiye sınırları içinde yerleşik imalat yapan firmaların Makina İmalatçıları Birliğine üyelik başvurusu yapmaları için Üyelik sayfamızı ziyaret etmelerini öneririz.

Benzer İçerikler

Bu websitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için yalnızca zorunlu çerezleri kullanmaktadır. Anladım