WIN EURASIA 2024

by Said Dağlı

Makina İmalatçıları Birliğinin de destekçisi olduğu ve sektöründe bölgenin en büyük uluslararası sanayi fuarı olan WIN EURASIA, 5-8 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 30’uncu kez düzenlenecek. Bugünün ve geleceğin çığır açan trendleri, yeni nesil teknolojiler ve çözümlerin tanıtılacağı fuar, üretici ve satın almacı sektör profesyonellerini, Avrasya’nın lider sanayi fuarında dünya pazarları ile buluşturacak.

Türkiye’de İlk

Türkiye’de ilk defa Endüstri 5.0, Yapay Genel Zeka ve 5G entegrasyonu ile çalışan uygulamalı demo fabrika tanıtımı WIN EURASIA ‘da inşa edilecek!

40 markanın bir araya gelerek 500 m2’de inşa edeceği ve 30 farklı 5G kullanım senaryosunun Türkiye’de ilk defa eş zamanlı entegre bir şekilde çalışacağı demo fabrika, 5-8 Haziran İstanbul Fuar Merkezi’nde sahne alacak.

5G’li drone entegrasyonundan akıllı robot köpeğe, GPT 4’den servis robotlarına, #Metaverse’den dijital ikiz dünyasına kadar pek çok senaryo birlikte hareket edecek ve geleceğin sanayi devrimi Endüstri 5.0 için iş dünyasına ve profesyonellere ışık tutacak.

Sektörü Endüstri 4.0 ve 5G teknolojileriyle tanıştırma konusunda öncü olan ve Türkiye’nin gelecek vizyonuna katkı sağlayan WIN EURASIA, endüstriyel #otomasyon sektörüne öncülük edecek, Endüstri 5.0 ve Yapay Genel Zeka (AGI) ve 5G’nin devrim niteliğindeki birleşimini ilk defa canlı göstermeye hazırlanıyor!

WIN EURASIA Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin

WIN EURASIA hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için WIN Eurasia’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

WIN EURASIA Online Kayıt Sayfası’na ulaşmak için buraya tıklayın.

Benzer İçerikler

Bu websitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için yalnızca zorunlu çerezleri kullanmaktadır. Anladım