WIN EURASIA 2022 Gerçekleşti

WIN Eurasia fuarı 8-11 Haziran tarihlerinde yapıldı. Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm ekosistemi bir araya getiren WIN fuarı ilk kez İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Makina İmalatçıları Birliği olarak bizler de üyelerimizi ve Türk makine sektörünü bu fuara standımızla katılarak temsil ettik. Yoğun ziyaretçi ilgisi olan fuara 14 firmamız kendi standıyla katıldı. Katılımcı firmalarımız:

AKDENİZ MAKİNA
AYDIN TRAFO
BURÇMETAL PLASTİK
DALGAKIRAN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş.
ELMALI MAKİNA
GEDİK KAYNAK
İMAK REDÜKTÖR A.Ş.
İNTERSONİK MAKİNE
KAYAHAN
MİLTAŞ KESİCİ TAKIM HAVACILIK VE SAVUNMA
OPTİMAK STU
SMS-TORK
ÜÇGE DRS DEPO RAF SİSTEMLERİ
ÖZTEKFEN REDÜKTÖR

Açılış gününde standımızı Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan BÜYÜKDEDE ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Tuzcu ziyaret etti. Fuarı ziyaret eden üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız da standımızı ziyaret ettiler.

Pandemi ardından tedbirlerin tamamen gevşetilmesinden sonra gerçekleşen ve MİB olarak katıldığımız ilk fuar WIN Eurasia fuarı oldu. Umuyoruz ki katılımcı firmalarımız için verimli bir fuar olmuştur. Bir sonraki WIN Fuarının tarihi 7-10 Haziran 2023 olarak açıklandı.

Benzer İçerikler

Bu websitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için yalnızca zorunlu çerezleri kullanmaktadır. Anladım