BUMATECH 2021 Fuarlarına Katıldık

Pandemiden önce 2019 yılında yapılan son fuar olma şansını yakalayan Bursa Makine Teknolojileri Fuarı, 2020 yılında düzenlenememiş, yine pandemi koşulları sonrası sadece metal işleme teknolojileri üzerine eğilme şansı yakalayarak, bu alanda düzenlenen son yılların en iyi fuarı olma özelliğini taşımıştır. 24-27 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenen Bursa Makine Teknolojileri BUMATECH 2021 fuarına Makina İmalatçıları Birliği olarak katıldık ve üyelerimizi temsil ettik.

MİB 7. holde hemen fuar alanı giriş bölümünün yanında kendi standı ile fuara katılım göstermiştir. Standımız özellikle fuar boyunca fuara gösterilen yoğun ilgiden dolayı boş kalmamıştır. Açılış konuşmalarından birini yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Emre Gencer, sonrasında, diğer yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte fuara katılım gösteren üyelerimizden uygun olanları stantlarında ziyaret etmiştir.

Başkanımız S. Emre Gencer’in Açılış Konuşması

BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarları’nın açılışında Başkanımız S. Emre Gencer de bir konuşma yaptılar. Başkanımızın konuşmasını YouTube kanalımızdan seyredebilirsiniz.


MİB Olarak Bir Gala Yemeği Düzenledik

BUMATECH Bursa Makine Teknolojileri Fuarları münasebetiyle 24 Kasım Çarşamba Günü Bursa Almira Otel’de üyelerimiz, sektör paydaşlarımız ve misafirlerimizle bir araya geldik. Yönetim Kurulu Başkanımız S. Emre Gencer de buluşmamızda bir konuşma gerçekleştirdiler.

Etkinliğimizde, tarihçi Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan da bir sunum gerçekleştirdiler.

BUMATECH Fotoğraf Galerisi

Gala Yemeği Fotoğraf Galerisi

Fuar raporuna ulaşmak için tıklayınız:

Benzer İçerikler

Bu websitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için yalnızca zorunlu çerezleri kullanmaktadır. Anladım