Yönetim Kurulu Toplantımız Kayseri’de Gerçekleşti

Makina İmalatçıları Birliği Yönetim Kurulu, ekim ayı toplantısını Kayseri’de gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Cemal DENER ev sahipliğinde yapılan toplantı sonrasında; Dener Group tarafından 2016 yılında satın alındıktan sonra yenilenen ve talaşlı imalat makineleri konusunda imalat yapan TAKSAN A.Ş. gezisi gerçekleştirildi.

Dener Makine kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa DENER ve Dener Makine Yönetim Kurulu üyesi Ömer ŞEYHMAHMUTOĞLU’nun da iştirak ederek bizleri onurlandırdığı yönetim kurulu toplantısı sonrasında, firmanın geçmişi ve Türkiye için önemine vurgu yapılarak, 933.000 m2 arazi üzerinde 115.000 m2 kapalı alana sahip fabrika binaları ve 17.000 m2’lik sosyal tesislerin yenilenmesi ve üretime geçmesi için yapılan kıymetli çalışmalar yerinde değerlendirildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Emre GENCER de yapılan ziyaret sonrasında yaptığı konuşmada, bu önemli tesisisin yenilenerek ülke ekonomisine kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, başta Dener Ailesi olmak üzere ülkemizin ve makine imalat sektörünün yararına çalışan ve fayda sağlayan tüm kişilere şükranlarını sundu. 

Yönetim Kurulu üyelerimizi ve ailelerini en iyi şekilde ağırlayan başta DENER Ailesi olmak üzere tüm TAKSAN ve DENER Group çalışanlarına bu güzel organizasyon için teşekkür ediyoruz.

Benzer İçerikler

Bu websitesi, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için yalnızca zorunlu çerezleri kullanmaktadır. Anladım