Hidromek Yeni Ekskavatörü HMK 370LC ile INTERMAT Fuarında

     Hidromek, 20–25 Nisan 2009 tarihinde Paris’te gerçekleşecek olan Intermat Fuarında yeni paletli ekskavatörü HMK 370LC ile yer alacak.

 

     İş makineleri sektörünün Türkiye ve dünyadaki önde gelen temsilcilerinden olan Hidromek, fuara geçtiğimiz yıl DesignTurkey Endüstriyel Tasarım ödüllerinde Üstün Tasarım Ödülü kazanan Maestro Serisi HMK 102S ve HMK 102B Kazıcı Yükleyicilerin yanı sıra HMK 200W lastikli ekskavatör ve yeni HMK 370LC paletli ekskavatör ile katılacak.

     Hidromek, 37 ton klasmanındaki yeni paletli ekskavatörü HMK 370LC’yi ilk kez bu fuarda yurtdışındaki müşterilerin beğenisine sunacak. Isuzu tarafından üretilen 6HK1X model Tier-3 uyumlu motora sahip ve CE standartlarına tam uyumlu bu yeni model hem Avrupa’ya hem de tüm Dünya’ya ihraç edilmeye hazır. Hidromek ayrıca HMK 200W model lastikli ekskavatörün malzeme elleçleme (material handling) versiyonunu da ilk kez bu fuarda sergileyecek. Özellikle İspanya ve Fransa pazarındaki müşteriler tarafından talep edilen bu tip makinelerin seri imalatına da kısa sürede geçecek olan Hidromek önceki ürünlerinde yakaladığı başarıya yeni ürünlerinde de ulaşmayı hedefliyor.

     Ürettiği iş makinelerini 5 kıtada 50 ülkeye ihraç etmekte olan Türkiye’nin en büyük iş makinesi ihracatçısı Hidromek, fuarda 5-A holünde C-061 numaralı stantta yer alacak.
 
 
< Önceki   Sonraki >
Makina İmalatçıları Birliği
 
Web Sitemiz En iyi Firefox ile görüntülenmektedir.